EŞYA DEPOLAMA

İstanbul da eşya depolama çalışmalarımız ile sizlerin hizmetindeyiz. İstanbul’da ikamet eden ve eşyalarını depolama yapmak isteyen müşterilerimizin taleplerine cevap veren bir nakliyat firmasıyız. Nakliye çalışmalarımızdan farklı olarak depolama alanında profesyonel çalışamalar veren firmamız 90 lı yıllardan günümüze kadar depo sahamızda aktif bir şekilde eşya depolama çalışmaları yapmaktayız. Depolama ihtiyacı atmaya kıyamadığınız eşyalarınız,evinize sığmadığında muhafaza edilmesi için yapmak istenilen hizmet olmasına ek olarak, bir çok ihtiyaç türüne göre gerçekleşen bir taleptir. Eşya depolama hizmeti almak istediğinizde, depo alanına gidecek olan eşyalarınızın nakliye hizmeti de firmamız aracılığı ile sunulmaktadır.

Depo alanına gidecek olan eşyalarınız nakliye personellerimiz aracılığında ambalajlanır. Nakliyat aracı ile eşya depolama sahamıza getirilir. Depolama alanına gelen eşyalarınız sizlere özel ayrılmış alanlarda özel güvenli, kameralı sistemle korunmaktadır.Eşya depolama alanlarımızda eşyalarınızın en az 1 hafta depolanması kaydı ile dilediğiniz tarihe kadar kalması için talepte bulunabilirsiniz. Bu süreci uzatmak siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.Eşya depolama hizmetini firmamız aracılığında alan müşterilerimize eşya depolama sigortası da sunmaktayız. Depolama sigortası sayesinde eşyalarınızı firmamıza emanet ettiğiniz günden, teslim alacağınız güne kadar eşyalarınız depo alanında istenmeyen yangın,doğal afet gibi sorunlara karşın güvence altına alınmaktadır.

Eşya depolama alanlarımızda kesinlikle hırsızlık durumu bugüne kadar yaşanmamıştır. Bunun sebebi eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesi için ciddi bir güvenlik alt yapısının olmasından kaynaklıdır. İstenmeyen bir sebeple böyle bir durumla karşılaşılması durumunda ise eşyalarınız firmamız aracılığıyla sizleri mağdur bırakmamak adına değeri kadar ödenek sağlayıp, ayrıca sizlere sunulan sigorta poliçesinde de hırsızlık gibi durumlara karşıda maddeler bulundurmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için %100 güvenilir bir sistemde müşteri memnuniyeti odaklı depolama hizmeti vermekteyiz. Çünküm her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır.

Ayrıca eşya depolama alanlarımız oldukça steril,3 günde bir hijyen kontrolü temizlik görevlileri tarafından yapılan sistemli bir hizmet sunulmaktadır. Eşyalarınızın depolandığı depo alanlarımızda kesinlikle nem, rutubet gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Hijyen ekibimiz aracılığında temizliğin üst seviyede olduğu çalışmalar sunmaktayız. Depolama odalarımızda havalandırma  sistemi de bulunmaktadır. Tam donanımlı eşya depolama hizmetini almak için hemen firmamıza ulaşarak eşya depolama teklifinizi alabilirsiniz.

Güvenceniz için Tük-Taş Lojistiği seçin..!