HAKKIMIZDA

Türktaş Evden Eve Nakliyat; İstanbul evden ev enakliyat hizmetleri vererek sektörede adını duyurmaya başladığından bugüne kadar akılda kalıcı, nakliyat hizmeti sunduğu müşterilerinin beğenisini ve taktirini kazanmak adına bir çok emek sarfetmiş bir nakliyat firmasıdır.

Taşınma ihtiyacı olan müşterilerinin sektörde faliyetlerini göstermeye başladığı ilk günden itibaren analiz ederen firmamız bu alanda müşteri memnuniyeti garantili nakliye hizmetleri vermek adına her daim kendini geliştirmiş bir kuruluştur. Bir evden farklı bir eve taşınmak yada bir iş yerinden farklı bir adrese taşınmak her daim nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için yorucu ve can sıkıcı bir durum haline gelmiştir.

Bizler; Türktaş Evden Eve Nakliyat firması olarak taşınmayı keyifli bir duruma dönüştürecek evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Kurulduğu günden bugüne kadar birçok farklı alanda nakliyat çalışmaları sunmuş olan firmamız bu alanda her daim kendini geliştirmiş ve hizmet ağını nakliyat taleplerine göre uyarlamış yenilikçi bir firmadır.Vermiş olduğu nakliyat hizmetlerini her daim müşterilerini memnun etmek adına geli,şen teknolojiye ve yeniliklere açık olan firmamız nakliyat sektöründe iz bırakan ve marka bilinirliği üst düzeyde olmaya çalışan bir kuruluştur. Eşyalarınızın taşınması yönündeki talebiniz ile bizler değerli bir emanet gibi eşyalarınızı teslim alarak istediğiniz adresinize ulaştırmaktayız.